Broadway   Letní herecká škola   Dětská televize Media TV   Herecká agentura A-casting   Dětská show TV Stars  

Představení plné dětských talentů

Letni herecka skolaDěti z LHŠ a TV Stars připravily hudebně zábavný pořad s těmi nejhezčími písničkami z muzikálu "Andílci za školou" s hudbou Michala Davida. Atraktivní představení plné zábavných soutěží, her a tanečků a písniček, je určené pro celou rodinu. Diváky čeká interaktivní představení, kde se nejen děti stanou také součástí této show! Účinkují děti známé z filmu a televize.

V závěru pořadu ukázka z muzikálu Andílci za školou

Letni herecka skolaPříběh začíná, když do třídy přichází nová žákyně. Ta se ostatním holkám nelíbí, protože se neobléká dost „cool“ a do školy se kupodivu chodí učit. Navíc se blíží školní akademie a všichni se připravují na pěvecké vystoupení. V muzikálu se střídají moderní taneční žánry od hip-hopu, přes street, až po klasiku a folklór. Texty vycházejí z reálné komunikace dnešních děti.

Letní herecká škola A-casting Praha

Letni herecka skolaOd roku 1993 připravuje šikovné a talentované děti pro film, TV, divadlo, muzikál, dabing a živé zábavné pořady a koncerty. Pro děti, které se chtějí naučit správně mluvit, dýchat i pohybovat je připravena výuka pod vedením pedagogů z uměleckých škol. Účastníci pracují v týmech, připravují kompletní zábavné, divadelní, muzikálové, soutěžní či zpravodajské projekty.

Více informací o LHŠ najdete na www.letnihereckaskola.cz

Video AZŠ na LHŠ

Česká televize

Nova TV

Prima Family

Barrandov Studios